گلپایگان زیبا در قاب تصویر و نگاره

این درگاه (فتوبلاگ) قصد دارد میراث فرهنگی ، صنایع دستی ،گردشگری و تمامی زیبایی های گلپایگان را درقالب عکس و نگاره به تصویر بکشاند.

فراخوان مشارکت در تهیه سالنامه فرهنگ و تاریخ گلپایگان

فراخوان مشارکت در تهیه سالنامه فرهنگ و تاریخ گلپایگان

به آگاهی می رساند با عنایت به نزدیک شدن ایام نوروز ، انجمن دوستداران و حافظان میراث فرهنگی  صنایع دستی و گردشگری شهرستان گلپایگان "وردپاتکان" در نظر دارد با همکاری شهرداری گلپایگان، سالنامه فرهنگ و تاریخ شهرستان گلپایگان را با هدف درج رخدادهای مهم بومی شهرستان از جمله ...به آگاهی می رساند با عنایت به نزدیک شدن ایام نوروز ، انجمن دوستداران و حافظان میراث فرهنگی  صنایع دستی و گردشگری شهرستان گلپایگان "وردپاتکان" در نظر دارد با همکاری شهرداری گلپایگان، سالنامه فرهنگ و تاریخ شهرستان گلپایگان را با هدف درج رخدادهای مهم بومی شهرستان از جمله (سیاسی ، اقتصادی، اجتماعی ، مذهبی ، فرهنگی ، هنری و ...) با مضامینی چون : نخستین های گلپایگان، نام مشاهیر ، نام شهدای والا مقام ، معرفی آثار تاریخی، صنایع دستی ، گردشگری ، روستاها ، فرهنگ بومی و ... را تدوین و در شمارگان بالا به چاپ برساند.          لذا از عموم شهروندان درخواست می گردد به منظور هرچه پربار تر شدن این مجموعه گران بها هرگونه مطلب ، عکس و ... را همراه با تاریخ دقیق وقوع آن ، حداکثر تا تاریخ 29/10/93 در اختیار نمایندگان انجمن میراث فرهنگی وردپاتکان ، آقایان سید محمد حسین ماهری (09127009364) و محسن جمالی (09139717178) قرار دهند .

بدیهی است ادارات ، سازمان ها و یا شرکت های تولیدی – خدماتی که خواستار اختصاص صفحات ویژه (تبلیغات ، پیام و ...) در این سالنامه می باشند ، جهت هماهنگی بیشتر با روابط عمومی انجمن وردپاتکان (09127009364) تماس حاصل  و یا  به درگاه اینترنتی   www.vardpatekan.org  مراجعه نمایند .


                                                          روابط عمومی انجمن میراث فرهنگی وردپاتکان

 

تاریخ ارسال: دوشنبه 8 دی 1393 ساعت 10:36 | نویسنده: سید محمد حسین ماهری | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.